Traducciones de „sprincie“ en el diccionario inglés » polaco (Ir a polaco » inglés)

Ejemplos monolingües (no verificados por la redacción de PONS)

polaco
Zdobyła tam srebro w sztafecie, a w sprincie zajęła piąte miejsce.
Był drugi w starcie masowym 17 lutego 2007 roku, a następnego dnia zajął drugie miejsce w sprincie huraganowym.
Pięciokrotnie również zdobywał medale torowych mistrzostw kraju, przy czym w 1935 roku zwyciężył w sprincie amatorów.
Zajęła tam 17. miejsce w biegu indywidualnym, 39. w sprincie i 42. w biegu pościgowym.
W konkurencjach indywidualnych była między innymi siódma w biegu indywidualnym i sprincie oraz piąta w biegu pościgowym.
Na początek zdeklasowała rywalki na 10km techniką klasyczną, a dzień później zwyciężyła również w sprincie łyżwą.
Na tych samych igrzyskach wystartował również w sprincie indywidualnym i wyścigu tandemów, jednak w obu przypadkach odpadał we wczesnej fazie rywalizacji.
W tureckim oraz węgierskim sprincie Monakijczyk stanął na najwyższym stopniu podium.
Dzień później była czternasta w sprincie stylem klasycznym.
W sprincie będzie z kolei obowiązywał system podobnie, jak wcześniej, o mniejszej skali punktowej (15, 12, 10, 8, 6, 4, 2, 1).

¿Quieres añadir alguna palabra, frase o traducción?