Traducciones de „dvajset“ en el diccionario esloveno » español (Ir a español » esloveno)

Kalkulator je imel dvajset pomnilniških registrov in pomnilnika za približno 210 ukaznih programskih vrstic.
sl.wikipedia.org
Le v enem dnevu so prodali 200.000 izvodov knjige, ki so jo nazadnje prevedli v dvajset različnih jezikov.
Stražar je nenadoma opozoril na kakšnih dvajset mehiških konjenikov, ter dal znak za nevarnost.
Pisal je samospeve na besedila francoskih pesnikov, orkestralna dela, balete, oratorije in kantate, a največjo slavo so mu prinesle opere (napisal jih je dvajset).
Več kot dvajset prepisov datira v 8. do 11. stoletje, drugih več kot osemdeset pa je bilo napisanih kasneje.
Zabeleženih je bilo dvajset dvoživk, vse žabe in krastače, ki so bolj ali manj omejene na južna pobočja.
Iz treh voženj po deset krogov in repasaža po pet krogov se je sedemnajst dirkačev uvrstilo v finale, kjer so dirkači vozili dvajset krogov.
Vendar pa so templjarji uživali uporabo trdnjave le približno dvajset let, preden je bil red leta 1311 razpuščen in njegove posesti zaplenjene.
Teh pet tipov vrstic da preko dvajset kitičnih kombinacij.
Poleg njega se je leta 1919 vpisalo le okoli dvajset študentov fizike, kar je za že tedaj milijonsko mesto bilo skoraj nično.

¿Quieres añadir alguna palabra, frase o traducción?