Traducciones de „siódmym“ en el diccionario alemán » polaco (Ir a polaco » alemán)

Traducciones de „siódmym“ en el diccionario polaco » alemán (Ir a alemán » polaco)

Ejemplos monolingües (no verificados por la redacción de PONS)

polaco
W 1997 r. na siódmym ogólnokrajowym konkursie młodych piękności zdobyła nagrodę specjalną.
Podczas wyścigu, przed pierwszą rundą pit-stopów, kierowca miał problemy z oponami; ostatecznie finiszował na siódmym miejscu.
W ligowej tabeli uplasowali się na siódmym miejscu.
Ze względu na dużą prędkość, przy której nastąpiła jazda dwutorowa, przebieg wykolejania był raptowny, a jego dynamika spowodowała rozerwanie sprzęgu śrubowego pomiędzy szóstym i siódmym wagonem.
Sezon wiosenny 2021 zakończył na siódmym miejscu, ocierając się o fazę pucharową.
Na piątym i siódmym międzyrzędzie występują granulowane żeberka.
Był siódmym rozgrywającym wybranym w drafcie w roku 2012.
Uszkodzona na siódmym okrążeniu półoś uniemożliwiła jednak kierowcy dalszą rywalizację.
Nie zdobył żadnego medalu, najbliżej tego osiągnięcia był w konkurencji rewolwer wojskowy z 20 metrów, w którym był na siódmym miejscu.
W przypadku świateł mijania diabeł tasmański jest na siódmym miejscu wśród najgorszych dystansów detekcji, 16% poniżej mediany.

¿Quieres añadir alguna palabra, frase o traducción?